знакомства для совместного отдыха

chelsybernard927

New member
Здравствуйте, посетитель!



lv Знакомства Совместный отдых - в Рига. Предлагаем Вам ознакомиться с объявлениями раздела Знакомства -. Новые объявления на сайте MM.lv Знакомства Совместный отдых - Рига.


----ВХОД НА САЙТ----


Знакомство адекватного мужчины с адекватной женщиной славянского этноса для взаимно-комфортных отношений. Sveiki,meklēju daiļā dzimuma pārstāvi ar kuru ik pa laikam iziet kkur ārpus mājas,rīga,ir auto,tevi lūgums komunikablu. Būtu ļoti jauki iepazīties ar jauku/draiski noskaņotu sievieti. Kāda karumniece no Rīgas vēlas šampi masažu kunilings?vieta tava. Lieliska iespēja piepelnīties studentei vai vienkarši jaukais simpātiski sievietei. Manas vēlmes abpusēja orālais .Pie tevis. Ja interese raksti. Atbildéšu,) Brivs vir paklavigs bez aizpriedumiem mekle sievieti kurai patik krusu galinu samilosana orala bauda lidz nobeigumam man mutite preti neko neprasu glāsti visam kermenim ja patik laizu ari dupsiti kajinas skupstu dzivoju viens varu tikties katra laika kaut uz nakti palikt pie manis. Gadiem nav nozime. Хочу познакомиться с девушкой которой скучно и хочется провести время с интересом. meklēju normālu sievieti kura arī slēpo kalnos. Meklēju vīrieti sponsoru ar auto.velams šodien. Приглашаю к себе приятно провести время. Vēlos iepazīties ar jauku sievieti. Премиум объявления. Vēlos,iepazīties nopietnãm attiecībãm kopdzīveij,Esmu jautrs nedzeru,nemētãjos apkãrt ja ir viena tad ar pietiek,patīk strãdā..Nu vairãk personīgi,Gadiem nav nozīmes bet cilvēku dvēseleij un ko vēlas gadi ir skaitlis,Gaidīšu. Vīrietis meklē sievieti ar apaļumiem sākot no 28-45g veidot ko mīļu un nopietnu Esmu pats no Rīgas 41g 178 cm, Attalums nebūtu man īpašs šķērslis. Mekleju virieti nopietnam attiecibam ģimenes veidošanai velos atrast uzsticigu izspalidzigu lapsirdigu mīļu vīrieti Esmu vientuļa dzivoju viena man ir 28Gadi esmu bez atiecibam 6Gadus Jo bijušais Virs Ir celis Roku uz mani igdiena nodarbojos Ar sportu zveju Pastaigu Mans Hobij ir zvejot Mani Sauc Ev. uz līdzvērtīgiem noteikumiem. Tu Sieviete, kas zin ko vēlas un apzinās ka ar gadiem cilvēki noveco un pieredze pieaug. Baudu no seksa gūst abi, tāpēc sponsors nebūšu. Vieta/pusdienas no manis ka bonuss, pārējais atkarīgs no pašiem. Привет, Актуально сейчас пересаживаться на альтернативное транспортное средство: и я выбрал Мотоцикл) Купил мотоцикл, записался в мото школу, а кататься только с инструктором. А в гараже же стоит железный конь, колёсами бряцает. ) Хотел бы найти друзей в мото тематике, у которых больше 3ех лет мото . Vēlos iepazīties diskrētiem un interesantiem mirkļiem ,) Vairāk info epasta Uzraksti un varbūt satiksimies. Sveikās meitenes pietrūkst jautrība varbūt kāda grib maz ticams šeit to rakstīs kurā vēlas simpātiska. Kāds laiks ir pagājis vēlams no Rīgas būtu vai Rīgas rajonā. Vsem privetiki ja Rizanka iscu parnja dlja serjoznih otnasheniji.Dlja nacala dlja druzbi i obshenija esli vsjo budit horosho skladivatjsja to kto znaet mozet mi sozdadim staboji semjju.Ja vesjolaja optimistka neobdeljonaja cuvstvom jumora.Ljublju zanimatjsja sportom.


знакомства для совместного отдыха и путешествий


знакомство совместный отдых
 
Top